Eşyaların tamamını özenle seçiyor; evimiz, ofisimiz ya da diğer iş yerlerimizi bu özel seçim eşyalar ile donatıyoruz. Ancak belirli sebepler sonucunda bu eşyaların taşınması gerekebiliyor ve profesyonel olmayan bir firma, eşyalarınıza zarar vererek, sizlere maddi bir yükümlülük çıkarıyor. Üstelik çoğu zaman da bunun kendilerinden kaynaklanmadığını dile getiriyorlar. İşte bu tamamen yanlış bir tutum olarak dikkat çekiyor. Eva Nakliyat ise sigortalı nakliyat ile hizmet sunduğu için, hiçbir şekilde problem ortaya çıkmamaktadır. Garantili hizmet ile müşteri memnuniyeti de sağlanmaktadır.
Sigortalı Eşya Taşımacılığı
Eşyalarınız bir yerden bir yere taşınırken, herhangi bir zararın ortaya çıkması durumunda, sigortalı taşımacılık ile güvence oluşturulmaktadır. Bu güvence ise, sigortalı nakliye kapsamında yer alır. Pek çok nakliyat firmasının temel hizmet birimlerinden bir tanesi olan sigortalı taşımacılık, Eva Nakliyat için de temel prensipler arasında yer edinmiş durumdadır. Peki, sigortalı nakliyat genel anlamda neleri kapsamaktadır?
Eşyalarınız taşınırken ya da sigortalı olduğu sürece herhangi bir çizilmeye ya da kırılmaya maruz kalırsa, sigorta devreye girmekte ve zararınız bu şekilde karşılanmaktadır.
Çeşitli doğal afetlerde, sigortanın içeriğine göre, güvence devreye girmektedir.
Analiz esasına dayanır ve sıfır olmayan eşyalarda genel standartlarda kullanılmamaktadır. Çünkü sıfır olmayan eşyaların, ne derece çizileceğini analiz etmek kolay olmayacaktır. Bunun için farklı standartlarda sigorta yapılmaktadır.
Her nakliyat firmasının sigorta poliçesi birbirinden farklıdır ve bu nedenle sigorta kapsamında nelerin yer aldığını, poliçeyi firmadan edinerek öğrenmelisiniz.
Fatura ile nakliyat hizmetinde verilen sigortanın poliçesi, nakliyat hizmeti sonuna kadar saklanmalı, herhangi bir olumsuzlukta ise hak talep edilmelidir.
Yukarıda da görüldüğü üzere, sigortalı eşya taşımacılığı noktasında çeşitli prensipler bulunmaktadır. Bu prensiplere göre, sizler de Eva Nakliyat’ın sunduğu sigortalı nakliye hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Sigortalı Nakliyat: Eva Nakliyat
Eva Nakliyat, yıllardır profesyonel çözümler ile hizmet sunduğu için, hizmetlerde profesyonelliği hiçbir zaman göz önünden çıkarmamıştır. Bu nedenle güvenilir, sorunsuz ve sorun olduğunda zararın karşılanacağı sigortalı nakliyat hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Konu ve alacağınız hizmet ile ilgili merak ettikleriniz ile beraber hizmet talebinizi bizlere telefon numaralarımızdan iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir