Fazla gelen eşyalarınızı koyacak yer bulamıyor musunuz? Firmamızın sizlere sunduğu kiralık depo avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Deha Nakliyat olarak yalnızca eşyaların taşınmasında değil, aynı zamanda bu eşyaların depolanmasında da profesyonel düzeyde hizmet veriyoruz. Sektörün tüm dinamiklerine hakim bir firma olarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyoruz.


Depolarımız yüksek güvenlik önlemleri alınan ortamlardır. Eşyalarınıza dışarıdan erişimin olmadığı bu ortamlarda güvenli bir şekilde depolama hizmetlerimizden yararlanmanız sağlanıyor. Bekçi kontrolleri, güvenlik kameraları ile daima gözetim altında tutuluyor.

Depo alanlarımız daima temiz ve hijyeniktir. Dışarıdan toz alması mümkün olmayan bu ortamlar aynı zamanda tehlikelere karşı da korunaklıdır.
Sizlere sunduğumuz sigortalı depolama hizmetlerimizden dilediğiniz süre kadar yararlanabilirsiniz. . Deha Nakliyat olarak her sizlere güvenli depo alanlarını sunarak eşyalarınızı dilediğiniz kadar saklamanıza yardımcı oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir